Як у Ковелі реконструюють колишній стадіон «Локомотив». Фото


У Ковелі активно виконують роботи на колишньому стадіоні «Локомотив», йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Будівельники уже чимало зробили, не зважаючи на те, що досить багато часу зайняв демонтаж. Втім на сьогодні майже завершили зведення нових стін, монтують конструкції під трибуни.


«У приміщенні займаємось облаштуванням каналізації, плануємо у найближчі дні розпочати заливати стяжку. Загалом щодня працює понад 40 людей і сподіваємось здійснити якомога більший об’єм, поки дозволяє погода», – прокоментував хід справ виконроб Юрій Мельничук.


Нагадаємо, що це перший етап будівництва. Його кошторисна вартість 32, 5 мільйона гривень. Саме на це Ковель отримав європейські гроші — 821 тисячу євро. Решту буде спрямовано з бюджету міста.

Ковель разом з містами-тезками польським та білоруським Щучинами виграли фінансування на реалізацію спільного міжнародного проєкту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу.

Він передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У нашому місті він з’явиться саме на базі стадіону «Локомотив».

Михайло Олександрович також повідомив, що уже відбувся тендер і розпочали роботи другого етапу — це нове будівництво мереж електропостачання, водопостачання, каналізації та водовідведення. Вартість згідно з проектно-кошторисною документацією — понад 43 мільйони. Майже вісім – передбачено у місцевій казні вже на цей рік. Місто також розраховує отримати субвенцію з Державного бюджету.

У Ковелі сподіваються, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього «Локомотиву» буде збудований повноцінний стадіон з легкоатлетичними доріжками, глядацькими трибунами на дві тисячі місць, здійснено благоустрій території, облаштовано парковки.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/yak-u-koveli-rekonstruiuiutsia-kolyshniy-stadion-lokomotyv-foto/” Об этом сообщает donetskie.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя